Na co dzień mieszkam w Warszawie. Tam zaraz po studiach dostałem świetną pracę i postanowiłem wyjechać z rodzinnego miasta. Jednak tak na prawdę w każdej wolnej chwili staram się przyjeżdżać do swojego rodzinnego domu.

Myślałem nad prezentem dla mojej babci 

prezent na dzień babciOstatnio stwierdziłem, że przyjadę specjalnie w dzień babci. Byłem rodzinnym człowiekiem i stwierdziłem, że warto pielęgnować różne relacje. Moja babcia miała już osiemdziesiąt lat i chciałem jako wnuk poświęcić jej chociaż trochę więcej czasu. Niestety nie miałem pojęcia co jej kupić. Nie lubiłem zjawiać się z pustą ręką. Zwłaszcza, że przez większość swojego czasu pracowałem i chciałem jakoś spożytkować zarabiane przeze mnie pieniądze. Moja żona podpowiedziała mi, że takie prezent na dzień babci można łatwo znaleźć wśród zwykłych sklepów. Ja jednak zawsze szukałem czegoś nowego. Lubiłem zaskakiwać ludzi i sprawiać im przyjemność. Oczywiście czasami kończyło się to negatywnie i kilka razy zwracałem już dany produkt do sklepu. Jednak od czegoś są paragony. Na szczęście były to rzadkie sytuacje i przez większość czasu udawało mi się na prawdę zaskakiwać swoich bliskich i dawać im coś nie oczekiwanego. Ostatecznie zdecydowałem, że najlepszym prezentem dla mojej babci będą oryginalne buty sportowe. To oczywiście bardzo odważny pomysł. Ja uważałem, że prezentem powinna być rzecz, której ta osoba sobie nigdy sama nie kupi. Babcia zawsze lubiła spacerować i skarżyła się na nie wygodne obuwie.

Uznałem, że na prawdę wygodne buty znanej marki będą czymś innym i nikt nie powieli mojego pomysłu. Oczywiście bardzo się stresowałem przy dawaniu tego prezentu. Na szczęście wszystko skończyło się pomyślnie. Babci bardzo spodobał się wybrany przeze mnie model butów i stwierdziła, że są na prawdę wygodne.