muzyka do filmów

Coś dla siebie – muzyka do filmów

Wiecie, co? Założyłyśmy z dziewczynami zespół. Jesteśmy szalone! Rzuciłyśmy pracę i robimy muzykę. Na razie to muzyka do prezentacji i jakaś muzyka do gier, ale takich małych. Generalnie, to, co robimy nazywa się royalty music, dostajemy za nią tantiemy.

Muzyka do filmów pomaga mi dorobić

muzyka do filmówMusimy się jakoś utrzymać i możemy teraz śmiało powiedzieć, że muzyka do gier daje nam na życie, a muzyka do filmów na drobne wydatki. W ogóle gdyby nie royalty music, nie miały byśmy, za co żyć, bo wszystkie oszczędności wydałyśmy na budowę naszego studia muzycznego, które nawiasem mówiąc, jest naprawdę przepiękne. Dokładnie takie, jakie sobie wymarzyłyśmy. Idealne do nagrywania muzyki folkowej. Chociaż na razie powstaje tu muzyka do gier i na razie komponowana jest tutaj muzyka do prezentacji, to nie martwcie się! Myślę, że za jakieś pięć, może siedem miesięcy, będziemy miały nagrany już cały materiał na płytę. Na razie nasz czas zajmuje głownie royalty music, ale to tylko tak tymczasowo, jak już wam pisałam, zwyczajnie musimy uzbierać pieniądze na płytę, a royalty music, to naprawdę dobre pieniądze, szczególnie ta niepozorna muzyka od prezentacji. Pewnie, ktoś od nas z korporacji, ma ją w swojej prezentacji i nawet nie wie, że my ją skomponowałyśmy. Nikt w naszej pracy w nas nie wierzył. Wszyscy mówili, że jesteśmy, jakieś pomylone, że prawie trzydziestoletnie kobiety, powinny myśleć o karierze zawodowej albo, chociaż o założeniu rodziny a nie o jakiejś folkowej muzyce… A kto powiedział, że skoro mamy zespół, to nie możemy mieć dzieci. Przecież, to jakaś bzdura kompletna. To właśnie siedzenie przez dziesięć godzin w biurze, odbiera Ci życie.

My nasze studio wybudowałyśmy w pobliżu naszych domów. Mężowie, są z nas bardzo dumni i cieszą się, że się spełniamy, nawet tworząc coś takiego jak muzyka do gier, czy muzyka do prezentacji, bo my wiemy, że to środek do celu, że spełnimy nasze marzenia i że będziemy szczęśliwe grając naszą ukochaną muzykę! Czekajcie na więcej informacji i trzymajcie proszę za nas kciuki!