Od wielu lat możemy się spotkać z naprawdę wieloma sposobami depilacji, niemniej większość z nich nie należy do przyjemnych, a tym samym bezbolesnych. Z kolei golenie się tradycyjną maszynką potrafi przysporzyć wielu problemów, a efekt nie zawsze jest adekwatny do zamierzonego.

Pozytywy depilacji laserowej

depilacja laserowa kołobrzegWiększość kobiet na świecie goli się tradycyjnymi golarkami jednorazowymi. Powodem tego jest zarówno ich niska cena jak i oczywiście bezbolesna depilacja. Niestety jednak po takim goleniu rzadko kiedy nasze nogi czy inne partie ciała wyglądają, jak z reklamy. Najczęściej cały proces kończy się brzydkimi krostami, pieczeniem, a nawet stanami zapalnymi wynikającymi z podrażnienia skóry. Kremy depilujące z kolei nie usuwają wszystkich włosków i często powodują uczulenia. Plastry? Na samą myśl o nich człowieka przechodzą ciarki. Dlatego też warto przyjrzeć się z bliska temu czym jest depilacja laserowa Kołobrzeg posiada kliniki w których możemy poddać się takiej depilacji. Proces ten jest bezbolesny, a efekty wprost fenomenalne. Oczywiście nierzadko musimy powtórzyć sesje, aby rezultat był w pełni zadowalający i trwały lecz należy pamiętać o tym, że odrastające włoski są znacznie słabsze od poprzednich, a efekt gładkości już po pierwszym razie utrzymuje się średnio pół roku. Oznacza to, że istnieje szansa, że nasze włoski zaczną odrastać nawet i później! Jedynym haczykiem w tym wszystkim jest fakt, że przed depilacją laserową musimy zapuścić nasze włoski, lecz zabieg jest wart takiego poświęcenia zważywszy na rezultat.

Istotną kwestią jest to, że zabieg laserowy w żaden sposób nie podrażnia naszej skóry, a zatem nie musimy się obawiać, że skończymy w taki sam sposób lub podobny, kiedy golimy ciało golarką. Laserowa depilacja obejmuje nie tylko strefy nóg czy rąk, ale również pachy oraz oczywiście okolice bikini!