Myślę, że od czasu do czasu warto zapewnić swoim pociechom specjalne rozrywki. Okazją do tego mogą być urodziny któregoś z nich albo chociażby wakacje czy jakieś znaczące osiągnięcia. Warto zapewnić dziecku większą rozrywkę, aby poczuło się docenione czy bardziej doceniło czas spędzony z rodzicami.

Dmuchane zamki to wielka frajda

dmuchane zamki do zabawy dla dzieciZ pewnością jednak moje zdanie nie wszyscy popierają. Są tacy, którzy uważają, że nagradzanie w ten sposób nie jest do końca dobre. Poza tym są osoby, które uważają, że szkoda pieniędzy na dmuchane zamki. Nie jest to jednak znowu tak duży wydatek, aby nie móc zasponsorować dziecku dziesięciu minut na takim dmuchańcu. Na pewno będzie za to wdzięczne. O ile zabawy na takim wielkim obiekcie nie odbywają się codziennie, z pewnością pozostaną wielką frajdą dla naszych pociech. Gdzie można je znaleźć. Jeśli chodzi o dmuchane zamki do zabawy dla dzieci, często są one rozstawiane podczas różnych eventów. Także na specjalnych plenerowych koncertach często nie brakuje takich rozrywek dla dzieciaków. Nie zawsze trzeba im pozwalać na taką emocjonującą zabawę, ale raz na jakiś czas na pewno warto. Wyskaczą się, wybiegają i spożytkują część energii. Wówczas łatwiej będzie je opanować w domu. W końcu milusińscy także potrzebują odpowiedniej dla siebie porcji ruchu. Poza tym dmuchane zamki zwykle są dość oblegane, co uczy dzieci, aby dzielić się wspólną przestrzenią. Nie mogą zająć całej zjeżdżalni czy przestrzeni do skakania. Nie mogą się brzydko przepychać między sobą.

Uważam, że od czasu do czasu jakaś specjalna rozrywka się przydaje. Dzieci je doceniają, jeśli tylko nie mają ich za często. Poza tym, jeśli wiedzą, że tylko, kiedy są grzeczne, mogą spodziewać się takiej zabawy, na pewno będą starały się bardziej słuchać swojej mamy.