Ostatnio w moim życiu się naprawdę bardzo dużo działo. I to zarówno tych dobrych rzeczy jak i niestety złych. Sama tak jakoś nie potrafię sobie niektórych rzeczy ułożyć w głowie. Spotkałam się także niedawno z koleżanką. Chciałam ją po prostu poprosić o radę w pewnej kwestii.

Wizyta u wróżki z Warszawy

wróżka z WarszawyKoleżanka po prostu według mnie zna się na wielu rzeczach i gdy ona mi doradza to zazwyczaj są to naprawdę dobre rady. Tym razem jednak powiedziała mi, że dobrze było by gdybym poszła do wróżki. Powiedziała, że jest pewna dobra wróżka z Warszawy, do której ona chodzi gdy mają jakieś rozterki życiowe. I zawsze ta wróżka właśnie naprawdę powie jej to co ma robić. Ja w sumie do tej pory nigdy nie byłam u wróżki. Nawet nie interesowałam się zbytnio takimi sprawami. Jednak też wcześniej nie byłam nigdy w takiej sytuacji życiowej. Postanowiłam więc posłuchać koleżanki i iść do tej wróżki. Zadzwoniłam i umówiłam się na tą wizytę. Trochę oczywiście obawiałam się tego czego mogę się dowiedzieć. Wyobrażałam sobie jakoś tak dziwnie tą wizytę. Okazało się, że ta wróżka przyjmuje swoich klientów w normalnym bardzo ładnym mieszkaniu. A sama jest naprawdę bardzo ładną kobietą. Wróżka ta postawiła mi karty i to z nich opowiedziała mi trochę o mnie i odpowiedziała mi na moje pytania. Wyszłam stamtąd naprawdę podbudowana tym, że wszystko będzie dobrze i że dam radę uporać się sama ze swoimi problemami.

Po czasie okazało się rzeczywiście, że dałam radę. Ta wizyta u wróżki naprawdę bardzo mi pomogła. Przede wszystkim miałam więcej wiary we własne siły i możliwości a to zdziałało już dużo. Następnym razem gdy będę miała podobne problemy to także pójdę do wróżki. W końcu to nie jest przecież nic strasznego. Zresztą pomaga taka wizyta wielu osobom.