Dom produkcyjny, czy agencja reklamowa?

 

Jeśli chcemy profesjonalnie nagrać film instruktażowy, bądź przeprowadzić transmisje online, bądź wywiady z ważnymi osobami w naszych firmach, możemy skorzystać z usług domów produkcyjnych, czy też agencji reklamowych. Jakie są więc zalety przy współpracy zewnętrznej z firmami zajmującymi się tworzeniem wideo wszelkiego rodzaju?

Oszczędność czasu i terminowość w realizacji

dom produkcyjnyDom produkcyjny realizuje między innymi koncerty, relacje z eventów, czy z imprez sportowych. Przy pomocy tych firm wykonamy również usługi takie, jak filmy reklamowe, marketingowe, profesjonalne prezentacje multimedialne, a także wszelkie usługi fotograficzne. Dom produkcyjny w odróżnieniu od agencji reklamowej ma szeroką ofertę usług produkcyjnych, które zlecając agencji reklamowej, kosztowałyby więcej, gdyż i one korzystają z usług tych firm. Doświadczony zespół i profesjonalny markowy sprzęt wykorzystywany przy realizacjach, jest drogą do sukcesu przy współpracy z domami produkcyjnymi. Niektóre firmy oferują bogato wyposażone studio, w którym możemy nagrać profesjonalne wywiady z zarządem naszej firmy, bądź z klientami, którzy są zadowoleni z naszych usług. W ofercie domów produkcyjnych znajdziemy realizacje wideokonferencji, w wysokiej jakości obrazu przy wykorzystaniu specjalnych wozów transmisyjnych, które zaprojektowane są z myślą o prezentowaniu wydarzeń na żywo.

Jeśli mamy jednak odpowiednią wiedzę i umiejętności, możemy sami podjąć się nagrania pożądanych materiałów wideo, gdyż domy produkcyjne oferują wypożyczenie potrzebnego sprzętu za stosunkowo małą kwotę. Przy planowaniu kampanii marketingowej w naszej firmie, warto przeznaczyć większy budżet na współpracę z domami produkcyjnymi zwłaszcza, jeśli liczy się dla nas jakość i terminowe wykonanie materiałów.