Odkąd pamiętam zawsze ceniłam sobie dobrą jakość i możliwość wyboru. Nie lubiłam, gdy mi się go nie dawało lub był mały. Wolałam też dopłacić i mieć jedną dobrą rzecz niż dwie gorszej jakości. Tym kieruję się podczas codziennych wyborów: ważnych i ważniejszych, i tych mniej istotnych.

Pościel dziecięca: którego producenta warto polecić?

producent pościeli dziecięcejWybór pościeli dla dzieci to dla mnie kwestia ważna. Gdy moja mała Kruszyna przenosiła się już do swojego większego łóżeczka, musiałam kupić nową pościel. Oczywiście moja Maja, musiała w tym uczestniczyć, bo to ona miała w niej spać. Kupiłam jej większą kołderkę i podusię, a teraz razem miałyśmy je powlec w pościel. Nie chciałam jeździć z nią po sklepach, więc usadziłam ją przed komputerem, wpisałam w wyszukiwarkę producent pościeli dziecięcej i zaczęłyśmy oglądać. Moje dziecko było zachwycone wszystkim co widziało i po pewnym czasie zwątpiłam w swój pomysł. Jeśli chodzi o jakość – miała być najlepsza, wymiary znałam również doskonale, ale te wszystkie wspaniałe wzory: misie, słoneczka, kwiatuszki… To wszystko było tak śliczne, że sama nie potrafiłam dokonać wyboru! Piesek czy słonik? A może jakaś postać z bajki? Wybór dziecięcej pościeli jest naprawdę ogromny. Na szczęście wiedziałam, którego producenta wybrać i cieszyłam się, że przynajmniej wiem, do której firmy się ograniczyć. Kolejna godzina minęła nam na oglądaniu supermenów na kołdrach i świnek na poduszkach, satynowe cuda zachwycały, ale powoli zaczynały nudzić moją córkę. Na szczęście. Chwilę potem powiedziała, że już wie, którą pościel chce.

Byłam bardzo zadowolona, że w końcu dam się udało do czegoś dojść, bo jeszcze moment i bym zaczęła wątpić w swoją matczyną mądrość. Szybko dokonałam zakupu i uiściłam kwotę do zapłaty, by przypadkiem nie zmieniła zdania. Potrafi to robić, a jedyna stała rzecz w jej życiu to miłość do króliczków i koloru niebieskiego.