Z dziećmi było dużo zajęcia. Ciągle coś psuły, brudziły się i były głośne. Miałam jednak na nie sposób i dzięki temu w domu było spokojniej. Jasiek chodził już do pierwszej klasy i dużo czasu spędzał czytając książki. Olka była jeszcze w przedszkolu i wymagała więcej uwagi z mojej strony.

Klamka kupiona w sprawdzonym sklepie internetowym

klamki do drzwi chińskichMój mąż Darek na stałe pracował za granicą i całym domem zajmowałam się osobiście. Potrafiłam dokonać różnych drobnych napraw, ale w razie potrzeby wzywałam fachowca. Jasiek w sobotę był pobudzony i biegał po całym mieszkaniu. Nawet nie zauważyłam, że ze zamknął się na klucz w sypialni. Nie potrafił się wydostać i musiałam interweniować. Drzwi udało mi się otworzyć, jednak zepsułam klamkę, którą koniecznie musiałam wymienić. Nie miałam pojęcia, w którym sklepie dostępne były klamki do drzwi chińskich i dlatego uznałam, że sprawdzę oferty sklepów internetowych. Doskonale wiedziałam jaka klamka była mi potrzebna. Spisałam model i na tej podstawie przeglądałam oferty sklepów internetowych. Zaskoczyłam się dość mocno, bo okazało się, że klamki do drzwi były dość tanie. Kupiłam więc klamkę od ręki i cieszyłam się, że wszystko uda się załatwić przed powrotem męża a miał zjechać właśnie na weekend. Klamkę kurier dostarczył mi po dwóch dniach od złożenia zamówienia. Sama zabrałam się za jej wymianę, ponieważ było to banalnie proste. Nowa klamka pasowała idealnie i wyglądała tak samo jak poprzednia.

Mąż to nawet nie zauważył, że klamkę wymieniłam, ale o wszystkim mu opowiedziałam. Zaskoczony był informacją o cenie i pochwalił mnie za tak ogromną zaradność. Z dziećmi zawsze było interesująco i właściwie dzięki temu, że rozrabiały i psuły rzeczy, to nauczyłam się sama naprawiać różne rzeczy w domu.