Moja korporacja zawsze była na bardzo wysokim poziomie. Ja zaczęłam tam pracować po ukończeniu licencjatu. Na początku asystowałam bardziej doświadczonym kolegom. Było bardzo ciężko jednak z czasem wyrobiłam sobie odpowiednią pozycję i mogłam cieszyć się dobrą reputacją.

Jak ważna jest dobra restauracja?

restauracja w bydgoszczyOd czasu do czasu odwiedzałam hotele w Bydgoszczy. Wtedy odbywały się szkolenia i doskonaliłam swoje umiejętności. Lubiłam takie spotkania, ponieważ wiedza pozostawała ze mną na zawsze. Po trzech latach zaczęłam jeździć na pierwsze delegacje. Wtedy odwiedziłam prawie wszystkie noclegi w Bydgoszczy, ponieważ to stamtąd pochodzili nasi klienci. Nasza firma zazwyczaj bazowała na tych okolicach ze względu na duże zapotrzebowanie. Tylko czasami odwiedzaliśmy Toruń lub Ciechocinek. Nasi klienci oczekiwali od nas wysokich standardów ze względu na ogólną reputację. Hotel zawsze musiał być luksusowy, a spotkania odbywały się w specjalnie zamawianych salach konferencyjnych. Dwa razy udało mi się podpisać naprawdę interesujące kontrakty i szef przyznał mi sporą premię. Kiedyś byłam w miejscu gdzie znajdowały się dwie sale weselne. Niestety nie przewidzieliśmy hałasów oraz innych czynników, które nam wszystko utrudniały. Od tamtej pory nie wybieramy tak obleganych miejsc. Na prawdę zawsze ważną rolę odgrywa wybrana przez nas restauracja Bydgoszcz. Atmosfera oraz wybierany posiłek potrafią znacząco wszystko przeważyć.

Osoby, które jadą w delegację muszę mieć również wysoką komunikatywność. To jest bardzo ważna cecha każdego z naszej korporacji. Również wysoka kultura osobista oraz inteligencja i znajomość języków obcych są mile widziane.