Idealny prezent w postaci samochodziku na akumulator

Kiedy moja siostra urodziła swojego synka stał się on automatycznie oczkiem w głowie całej naszej rodziny. Postanowiłam, że jako dobra ciocia będę go obdarowywała najlepszymi prezentami. Takimi, o jakich ja marzyłam w dzieciństwie, lecz niestety wówczas nie były one łatwo dostępne.

Nowoczesne samochody na akumulator

samochód na akumulatorPamiętam, jak w dzieciństwie szalałam na punkcie samochodzików na akumulator. Mój sąsiad taki właśnie posiadał i kiedy tylko mogliśmy jeździliśmy nimi po podwórku. Niestety często się to nie zdarzało ponieważ tamtejsze samochodziki pochłaniały mnóstwo prądu podczas ładowania, a więc krótki czas zabawy nie był wówczas wart znacznie wyższych rachunków za prąd. Dziś jednak wszystko się pozmieniało, technologia poszła do przodu, więc takie zabawki są znacznie bardziej ekonomiczne. Kiedy zbliżały się piąte urodziny synka mojej siostry wpadłam na pomysł, żeby kupić mu taki samochodzik, ale pamiętając sytuacje z przeszłości postanowiłam nieco o nich poczytać, a im więcej czytałam tym bardziej byłam pewna zakupu. Dziś samochód na akumulator praktycznie w niczym nie przypomina tych starych za wyjątkiem faktu, że ma baterię. Samochodziki są w stanie pokonywać znacznie dłuższe odległości, ale co najważniejsze – są niezwykle bezpieczne. Ucieszył mnie również fakt, że do modeli dodawany jest specjalny pilot dla rodzina, który może dzięki temu w pełni kontrolować pojazd.

W sklepie internetowym znalazłam świetne i nowoczesne modele takich samochodzików. Szczególnie jeden z nich przypadł i do gustu ponieważ wyglądał jak miniaturka nowego auta mojej siostry, które jej synek dosłownie uwielbiał. Pomyślałam, że będzie to wymarzony prezent dla małego i nie myliłam się. Maluch rozpłakał się ze szczęścia na widok samochodziku i nie mógł uwierzyć, że od teraz należy do niego.