Prawie każdy człowiek to wybiera. Nadchodzi ten dzień decyzji. Dzień w którym dokonujemy wyboru partnera (partnerki). Zdecydowaliśmy się na związanie naszego życia z drugą osobą. Robimy następny krok. Krok do własnego ślubu. Często tę decyzję chcemy uczcić uroczystością rodzinną jaką jest wesele. Wybieramy termin, salę, catering i.. decyzja – zespół czy DJ.

Kogo wybrać?

 zawodowy DJ na wesele z GdańskaJak świat szeroki każda oferta ma w sobie coś ciekawego do zaoferowania. Wybór odpowiedniej oprawy muzycznej uroczystości weselnej jest zależny od tego co oczekujemy. Na jaki rodzaj (a raczej technikę wykonywania) muzyki jesteśmy nastawieni. Przy wyborze zespołu muzycznego decydujemy się najczęściej na składy wieloosobowe, co wiąże się przeważnie z większymi kosztami obsługi uroczystości weselnej. Dobrym wyjściem z takiej sytuacji jest zatrudnienie zawodowego prezentera czyli DJ’a. Przykładem takim może być zatrudniony zawodowy DJ na wesele z Gdańska, który zapewni nam na pewno atrakcyjny repertuar ze swojej bogatej kolekcji. Jedną z zalet takiego rozwiązania jest mnogość utworów muzycznych w różnych stylach. W grupach muzycznych zawsze jest ograniczenie ilości repertuaru. Zespół nie może pozwolić sobie na niezliczoną ilość wykonywanych kompozycji. Style wykonywanej muzyki w obu ofertach nie są już tak bardzo różne. Zarówno DJ jak i zespół muzyczny potrafią zaspokoić nawet wybrednego imprezowicza.

 Porada, która mówi o tym kto będzie bardziej odpowiadał naszym wymaganiom jest dosyć trudna. Każdy ma swoje preferencje. Zadanie to należy raczej do młodej pary. Ich własny wybór powinien zadowolić jednocześnie ich samych jak i gości. Faktem jest, że nikt wszystkich nie zadowolił. Jak mówi przysłowie „Jeszcze się nikt taki nie narodził aby wszystkim dogodził”.