My, kobiety uwielbiamy posiadać mnóstwo torebek. Przeważnie każda z nich jest na inną okazję, jednak istnieją takie rodzaje toreb, które za sprawą swojej uniwersalności mogą przydać się w naprawdę wielu sytuacjach. Przekonałam się o tym na własnej skórze.

Doskonałe zalety toreb szkolnych

torba szkolna damskaPodobnie, jak posiadam wiele par butów, tak również moja garderoba mieści w sobie mnóstwo pięknych i damskich torebek. Większa część z nich jest jednak na specjalne okazje i została dopasowana do danej kreacji, natomiast do wyjścia na miasto, czy też do szkoły, posiadałam osobne dwie torebki, które nie do końca spełniały swoje zadanie. Jedna z nich nie była zbyt pojemna, zaś ta do szkoły, wykonana z materiału, często pod naporem książek rozciągała się i wyglądała po prostu brzydko. Któregoś dnia jednak buszując z przyjaciółką po galerii handlowej mój wzrok przyciągnęła torba szkolna damska, która znacznie różniła się od tej posiadanej przeze mnie. Była cała czarna, co już uchodziło za plus, bowiem dzięki temu pasowała do każdej kreacji. To, co mnie w niej jednak urzekło na pierwszy rzut oka to przepiękny nadruk klawiszy fortepianowych. Uwielbiam grać na fortepianie, więc postanowiłam, że zakupię sobie taką torebkę, tym bardziej, że jej cena była naprawdę bardzo niska. Z początku miała być to jedynie torba do szkoły, jednak z pozoru ta niewielka torebka okazała się niesamowicie pakowna. Zmieściłam do niej z łatwością nie tylko książki szkolne, zeszyty, piórnik czy telefon z kluczami, ale również bez problemu upchnęłam dodatkowo strój na wf!

To sprawiło, że nową torebkę zaczęłam zabierać ze sobą również na wycieczki, czy po prostu wyjścia na miasto. W przeciwieństwie do materiałowej torby, jaką miałam, ta się nie rozciąga i co więcej bardzo łatwo w niej znaleźć to, czego aktualnie szukamy. W przypadku toreb materiałowych często ten materiał plątał się pod palcami podczas poszukiwania np. kluczy. Lecz w przypadku sztywnej torby szkolnej, tego problemu oczywiście nie ma!