Koleżanka była zadowolona z zakupionych materiałów

Koleżanka poprosiła mnie o pomoc. Pracuję w firmie produkcyjnej od wielu lat. Mam dobre stanowisko i świetnie sobie radzę w firmie. Zaczęłam pracę od razu po studiach i nie żałuję. Muszę przyznać, że mi się udało. Dużo osiągnęłam bez żadnych znajomości. Koleżanki mąż ma warsztat samochodowy w centrum miasta i drugi otwierają poza miastem.

Załatwiłam koleżance mobilne wózki

wózki warsztatoweKoleżanka poprosiła mnie o to abym załatwiła jej w przystępnej cenie wózki warsztatowe. Oczywiście ucieszyłam się, że ich firma tak dobrze się rozwija. Ja korzystałam z ich usług wiele razy i zawsze byłam bardzo zadowolona. Maciek zna się na swojej pracy. Zatrudnia dobrych mechaników. Wiedziałam, że muszę im pomóc. Mogłam załatwić dla nich dobre wózki warsztatowe w przystępnej cenie. Koleżanka wspomniała, że chcieliby żeby wózki posiadały kółka, żeby były mobilne. Postanowiłam podjechać do nich z katalogiem, w którym są wszystkie materiały dostępne w naszej firmie. Zdecydowali się na trzy wózki warsztatowe na kółkach. Zajmują one mniej miejsca a przy tym można je przesunąć w odpowiednie miejsce. Dodatkowo namówiłam ich na trzy regały do warsztatu, na których będą mogli poustawiać sobie potrzebne narzędzia. Wózki i regały są wykonywane z dobrych materiałów. Dbamy o to aby każdy wyprodukowany przez nas produkt służył przez wiele lat naszym klientom. Współpracujemy z dobrymi kontrahentami. Zamawiamy towary z najwyższej półki. Materiały sprzedawane przez nas można zakupić w dobrej cenie. Każdy klient znajdzie u nas coś dostosowane do swoich możliwości.

Znajomym sprzedałam wózki i regały po sporej zniżce. Mogę sobie na to pozwolić a wiem, że oni na to zasługują. Zawsze staram się pomagać swoim znajomym i rodzinie. Jeśli tym bardziej mogę polecić rzeczy z mojej firmy gdzie mam pewność, że są warte swojej ceny i będą długo służyć to jak najbardziej wykorzystują swoje możliwości.