Kolorowe spódnice tiulowe dla dziewczynki

Wczoraj spotkałam się z przyjaciółką na kawie. Później poszłyśmy razem na zakupy i żeby było śmieszniej dla siebie nic nie kupiłyśmy. Dlaczego jak zostajemy mamami, zapominamy o sobie? Przecież tak nie powinno być! Chociaż z drugiej strony ubranka dziecięce zdecydowanie bardziej podobają mi się niż damskie.

Spódnica tiulowe na każdą okazję

spódnice tiulowe dziecięceZ Marianną udałyśmy się do sklepów dziecięcych i szukałyśmy czegoś na imprezę do przedszkola, którą nasze córeczki miały mieć za równy tydzień. Trochę nakręciłyśmy nosem, ale w końcu udało mi się dostać dla mojej Zuzki spódnice tiulowe dziecięce. Zakochałam się w nim, jak tylko na nie spojrzałam. Zdecydowanie! Na szczęście Zuzia w końcu przekonała się do spódniczek, bo nie zawsze chciała w nich chodzić. Dlatego teraz skoro je lubiła, to korzystałam z tego. Najbardziej podobała mi się kolorystyka tych spódnic. Od jednolitych po kolorowe. Jak na mój gust za dużo kombinacji, bo miałam problem z wybraniem jednej. Ostatecznie wzięłam dwie. Jedną w kolorze bladego różu, a drugą szarą. Obydwie były na tyle uniwersalne, że będą pasowały na każdą okazję, co bardzo mnie cieszyło. Zuzanna będzie mogła założyć spódniczkę tiulową na urodzinki, na spotkanie rodzinne, a nawet na co dzień. Lubiłam ubrania, które spełniały  kilka funkcji. Do tego typu spódniczek idealnie pasują zwykłe bluzeczki zarówno z krótkim, jak i długim rękawem oraz tuniki, które przyciągają wzrok. W zależności od tego co, kto lubi. 

Nie ma co ukrywać, że spódnice tiulowe dziecięce w ciągu ostatnich miesięcy, jak nie lat, zrobiły furorę. Wcale mnie to nie dziwi, ponieważ elegancję można łamać zwykłą bluzeczką w tym przypadku, ale także założyć coś bardziej odświętnego. Kolorystyka jest także bardzo różnorodna, więc dosłownie każdy może kupić ten, który mu się najbardziej podoba.