Kupujemy nowy materac dla córki

 

Udało mi się namówić męża do remontu u córki w pokoju. Bardzo mi na tym zależało ponieważ Zosia po wakacjach idzie do szkoły. Chciałam żeby jej pokój był już dostosowany do potrzeb ucznia. Mąż podjechał po mnie po pracy i pojechaliśmy do sklepu.

Wybieramy odpowiedni materac piankowy

materace piankowe 140x200Postanowiłam kupić jej nowe meble a także łóżko z materacem i oczywiście biurko przy którym będzie odrabiać lekcje. Córka pojechała z nami do sklepu. Chciałam żeby mogła sobie wybrać meble, które najbardziej jej się podobają. Nasze mieszkanie nie jest duże więc jej nowe meble muszą być dostosowane do naszych mieszkaniowych możliwości. Łóżko, które córce się najbardziej spodobało zrobiło na mnie dobre wrażenie. Było bardzo solidnie wykonane a sprzedawca polecił nam dobrej jakości materac. Materace piankowe 140×200, które były dostępne w sklepie pochodziły od krajowego i solidnego producenta, który wykonywał wszystkie materace zgodnie z obowiązującymi normami. Mężowi łóżko jak i materac bardzo się spodobał. Dobraliśmy do tego także meble, które pochodziły z tej samej kolekcji. Materace piankowe 140×200 były dostosowane do dzieci i były przy tym bardzo wygodne. Zamówiony przez nas materac zostanie dostarczony razem z meblami, które trzeba będzie samodzielnie złożyć. Sprzedawca zapewnił nas, że jest bardzo dobra instrukcja więc nie powinniśmy mieć z tą czynnością żadnego problemu. Mąż odmalował ściany i pokój wyglądał bardzo pięknie. Córka była zadowolona zarówno z mebli jak i ze swojego nowego łóżka. Mówiła, że bardzo dobrze jej się śpi na nowym materacu piankowym.

Czytałam o materacu piankowym wiele pozytywnych opinii i jestem bardzo zadowolona, że zdecydowaliśmy się na jego zakup. Nie kosztował wiele a jego jakość jest na prawdę bardzo wysoka. Można go łatwo wyczyścić i wyprać poszewkę w pralce. Śmiało będę go polecać znajomym.