Szczególnie przedstawicielki płci pięknej lubią bawić się modą i zawsze są chętne wypróbować i poznać nowe trendy. Kobiety posiadają niezwykłą umiejętność łączenia różnych stylów, doboru dodatków oraz wybierania twarzowych kolorów. 

Moda miejska dla kobiet

Backyard Cartel dla kobietWiele pań posiada prawdziwy gust w kwestii ubioru i potrafi stworzyć pomysłową stylizację nawet za pomocą prostych ubrań czy dodatków. Panie szczególnie odważne chętnie lubią bawić się łączeniem pozornie niepasujących do siebie stylów i dzięki temu wyróżniać się wśród innych. Backyard Cartel dla kobiet proponuje proste, a zarazem niesztampowe ubrania, które dzięki kreatywności pań zamienią się w interesujący strój. Jasne, proste w kroju t-shirty w połączeniu z dżinsami, oryginalnym paskiem oraz lekkimi, sportowymi butami stworzą strój idealny na spacery po miejskich deptakach czy codzienne zakupy. Z kolei spodnie dresowe, uszyte z miękkiej, dobrej jakościowo bawełny, w kolorze jasnego różu czy spranej czerni w połączeniu z butami na wysokim obcasie stworzą stylizację, obok której nie będzie można przejść obojętnie. Dopełnieniem może być np. elegancka, niewielka portmonetka. Z kolei zwolenniczki sportowego, swobodnego stylu z pewnością ucieszą bluzy khaki z praktycznym kapturem, idealne podczas jazdy rowerem czy spędzania czasu na świeżym powietrzu. Tu dopełnieniem podczas chłodnych dni może być ciepła czapka beanie, w stonowanych kolorach – czarnym albo szarym. Wszystkie ubrania charakteryzują się starannym doborem tkanin oraz wyjątkową drobiazgowością w ich wykonaniu. 

Styl miejski zwiera w sobie wiele różnorodnych możliwości stworzenia atrakcyjnych stylizacji i warto to wykorzystać dzięki bardzo dobrym jakościowo ubraniom, wyróżniającym się minimalistycznym designem.