Oj piszę na gorąco, bo w życiu nie czułam się tak ubawiona po weselu. Zawsze wydawało mi się, że wesela są takie same, jednak moja siostra ze szwagrem zamówili zespół z klasą. Byłam pod wrażeniem od pierwszego utworu i tak do końca wieczoru pozostało.

Jak zespół weselny skradł mi serce i kondycje

zespół weselny toruńZnana jestem z tego, że często wymagam bardzo wiele od muzyków, a jeśli chodzi o kapele weselne, to mam do nich raczej pobłażliwy stosunek. Jak bardzo się myliłam, przekonałam się właśnie na wspomnianym wieczorze. Zespół weselny pokazał taką klasę, tak fantastyczną paletę muzycznych kompetencji, że byłam w gigantycznym szoku, że w ogóle jest to możliwe w dzisiejszych czasach. Pytałam się szwagra, skąd wziął tych chłopaczków, a ten, że to jego studenci. Faktycznie, młodzi byli, czego na początku nie zauważyłam. Opowiedział, że ten zespół weselny toruń, to taki jednorazowy eksperyment. Sami się zgłosili do niego po zajęciach i postanowili zrobić mu prezent ślubny i zagrać dla niego. Szwagier bardzo się ucieszył, i przystał na to, aby założyli taki jednorazowy zespół weselny i zagrali na jego uroczystości. Wokalista Marcin odznaczał się fantastyczną charyzmą sceniczną, tak przykuwał uwagę, że niektóre panie odeszły od swoich partnerów i tańczyły przed nim jak na jakimś koncercie. Stary basista przypominał trochę tego z muzyka z fioletowymi włosami, no znacie zespół pewnie, teraz zapomniałam nazwy. W każdym razie cały koncert, w zasadzie wesele, dzięki nim stało się cudowną imprezą.

Ten zespół weselny może okazać się fenomenem na skalę województwa i jak się postaram aby tak było. Jestem doświadczoną promotorką młodych talentów, mam kontakty i zamierzam je wykorzystać. Chłopaki mogą zrobić karierę w rozrywce.

Więcej informacji na www.glambeat.pl