W swoim życiu zajmowałem się różnymi rzeczami. Posiadałem sporą wiedzę medyczną, bo z tą branżą związany byłem najdłużej. Pracowałem nawet jako przedstawiciel medyczny, ale jak urodził mi się syn, to musiałem zmienić zajęcie, żeby lepiej zarabiać.

Najwyższej jakości łóżka rehabilitacyjne dostępne w sklepie

łóżko rehabilitacyjne w sklepiePostawiłem sobie za cel, żeby utrzymać całą rodzinę. Nie chciałem, żeby żona wracała do pracy, ponieważ miała zajmować się synem. Najlepszym rozwiązaniem więc było poprowadzenie własnej firmy. Po długim namyśle zdecydowałem się otworzyć sklep. Oferowałem w nim wózki inwalidzkie, wyposażenie medyczne i przede wszystkim łóżka rehabilitacyjne, bo na nie było największe zapotrzebowanie. Dostępne było każdego rodzaju łóżko rehabilitacyjne w sklepie, który otworzyłem i taki był zamysł od samego początku. Klienci mieli wybór a to była podstawa. Mój sklep był największy w całym województwie i dlatego zakupy u mnie robili nawet właściciele różnych placówek medycznych czy rehabilitacyjnych. Łóżka, które posiadałem w ofercie były najwyższej jakości i pochodziły tylko od polskich producentów. Początki nie były łatwe i sam pozyskiwałem klientów. Potrzebowałem kilku miesięcy, żeby wszystko się rozwinęło w odpowiednim kierunku. Od razu otworzyłem duży sklep, bo wiedziałem, że mi się uda. Na łóżkach rehabilitacyjnych znałem się doskonale i dzięki temu dokładnie wiedziałem jakie zamawiać do sklepu. Potrafiłem również odpowiednio doradzić klientowi podczas zakupów.

Moja żona była szczęśliwa, że nie musiała wracać do pracy, bo cały czas spędzała z synem. Zapewniała mu prawidłowy rozwój, a to była podstawa. Ja sam byłem w stanie utrzymać całą rodzinę i nawet zafundowałem nam wycieczkę za granicę. Z żoną nigdy wcześniej nie byliśmy za granicą.