W dniu wczorajszym moja kochana małżonka wysłała mnie do sklepu w celu zrobienia zakupów na imprezę, którą organizujemy w weekend dla naszych znajomych. Oczywiście lista zakupów została zrobiona. Na samym jej szczucie znalazł się punkt masło migdałowe sklep. 

Masło migdałowe i poszukiwania na regałach w sklepie

masło migdałowe sklepNiewiele myśląc zabrałem listę, którą moja małżonka pozostawiła mi na stole przed wyjściem do pracy. Akurat tak się złożyło, że miałem dzień wolny, dlatego też wyjątkowo pojechałem na zakupy sam. Podjechałem w tym celu do hipermarketu z racji największego wyboru produktów. Punkt masło migdałowe sklep postanowiłem zastawić sobie jednak na sam koniec z racji tego, że nie wiedziałem gdzie go szukać. Rozpocząłem od warzyw, następnie artykuły przeznaczenia spożywczego typu mąka, cukier, sól. Tak chodząc po sklepie odhaczałem kolejne punkty z listy, plus kilka dodatkowych rzeczy, które postanowiłem dodać. W końcu po nadszedł czas powrotu do pierwszego punktu na mojej liście, czyli masło migdałowe sklep. Gdzie coś takiego może się znajdować? Najprawdopodobniej tam, gdzie znajdują się wszystkie masła orzechowe, czyli zapewne gdzieś w okolicy dżemów. Regał z tymi produktami oczywiście znalazłem bez problemu. W końcu znam sklep, w którym co tydzień robię zakupy. Niestety masło migdałowe sklep nie figuruje na regałach, którym się przyglądam. Postanowiłem w takim razie poprosić o pomoc pracownika sklepu. Pokazałem mu na liście, że poszukuję artykułu masło migdałowe sklep. Pan dość dziwnie się na mnie spojrzał, ale pomógł mi szukać. Masło migdałowe oczywiście znaleźliśmy, ale nie firmy sklep. W takim razie wziąłem pierwsze z brzegu i zakończyłem zakupy.Po powrocie do domu okazało się, że moja małżonka się pomyliła i przez przypadek zapisała masło migdałowe sklep, którego ja poszukiwałem w całym hipermarkecie. 

Przez drobną pomyłkę straciłem mnóstwo czasu na poszukiwania produktu. Samo masło migdałowe oczywiście świetnie się sprawdziło jako dodatek do ciasteczek mojej żony. Następnym razem jak wybiorę się do sklepu będę wiedział gdzie szukać takiego produktu.