Jako stolarz miałem na prawdę sporo na głowie. Co chwilę pojawiało się nowe zlecenie. Na dodatek zawsze starałem się je jak najlepiej robić. To było dla mnie ważne, ponieważ każdy produkt, który robiłem stanowił wizytówkę mojej pracy.

Wykonywałem porządne meble do sklepów w Bydgoszczy 

meble sklepowe BydgoszczTo wszystko za mną szło i wykształcało opinię na mój temat. Musiałem o nią dbać, ponieważ często polecano mnie drogą słowną. Każdy przedmiot, który wykonywałem musiał być jak najlepszy. Ostatnio przyjechał do mnie klient, który zamówił u mnie meble sklepowe Bydgoszcz. Prowadził spory sklep spożywczy. Nowe meble sklepowe dawały mu więcej możliwości. Na pierwszym spotkaniu pojechałem dokonać pomiarów. To było ważne, ponieważ chciałem wiedzieć jak się do wszystkiego przygotować. Meble sklepowe musiały być wykonane pod konkretne parametry. Bydgoszcz szybko się rozwijała i klienci chcieli o wiele więcej, ponieważ konkurencja zawsze stawiała wysoką poprzeczkę. Meble sklepowe, które miałem wykonywać musiały być na wysokim poziomie. Na dodatek zastanawiałem się jak je wykonać aby to miało mieć ręce i nogi. Ich wygląd nie mógł być przypadkowy. Cieszyłem się, ponieważ każde z takich zleceń było dla mnie wielkim wyzwaniem i wiedziałem, że się rozwijam. Samorealizacja w pracy stolarza była dla mnie bardzo ważna. Meble sklepowe zawsze były inne i musiałem się dostosować. Dodatkowo każde pomieszczenie było trochę inne i trzeba było wykonać szczegółowych pomiarów.

Chciałem jakoś się rozwijać w tym kierunku i z każdym elementem planowałem coś nowego. Musiałem w końcu wyprzedzić konkurencję aby mieć o wiele więcej klientów. Zależało mi na tym, ponieważ to oznaczało o wiele większe dochody niż dotychczas. Jednak każde zlecenie musiałem wykonać według najnowszych standardów.