Moja praca wymagała ode mnie ciągłego zaangażowania. Wykonywałem bardzo trudny zawód, ponieważ miałem wraz z ekipą realizować śmiałe projekty dotyczące architektury miejskiej. Dodatkowo jako pracownik odlewni miałem określone narzędzia i czasami nie mogłem idealnie wykonywać tego co chciałem.

Wykonywaliśmy meble do parku 

meble parkoweMoje stanowisko nie było tylko stacjonarne. Czasami były dni kiedy musiałem wyruszyć w teren i sam dokonać wszelkich pomiarów przestrzeni. Tak wydarzyło się gdy ostatnio dostaliśmy ogromne zlecenie na meble parkowe. Okazało się, że pewne miasto chce wszystko wymienić ale nie podało nam wymiarów. Dodatkowo chciałem po prostu wiedzieć po co pracuję dlatego warto było udać się na miejsce docelowe i zobaczyć jak to wszystko wygląda od zewnątrz. Meble parkowe, które produkowaliśmy były wykonane z bardzo solidnego materiału. Metal oraz drewno nie były najniższej klasy i staraliśmy się żeby meble były na prawdę trwałe. To było dla nas bardzo ważne. Parki dla których wykonywaliśmy metalowe elementy zazwyczaj cieszyły się sporą popularnością i były chętnie odwiedzane przez mieszkańców lub turystów. My chętnie podejmowaliśmy się nawet tych najtrudniejszych zleceń. Czasami zdarzały się zlecenia indywidualne lub takie na szczególne zamówienia. Była nawet sytuacja gdy mieliśmy wykonać meble parkowe w barokowym stylu. Wszystko to było na potrzeby włoskiej wytwórni filmowej. Jednak byliśmy bardzo zadowoleni z tego co robimy, ponieważ jako pracownicy porządnej odlewni czuliśmy satysfakcję z przedmiotów, które wykonujemy.

Nasze meble miały być wzorem dla innych. Wysoka jakość i szybkość realizowanych mebli sprawiła, że nie mieliśmy żadnej konkurencji. Byliśmy bardzo zadowoleni z tego powodu, ponieważ to oznaczało więcej zamówień.