Pracuję w przedszkolu i opiekują się cudownymi dziećmi. Niedługo zbliża się dzień mamy i wpadłam na genialny pomysł. Musze jeszcze przekonać do niego panią dyrektor, która musi wyłożyć pieniądze na zakup torby bawełnianej. Torby bawełniane są teraz bardzo modne i chętnie są kupowane przez kobiety. 

Udało mi się kupić torby bawełniane

torby bawełniane od taniego producentaPani dyrektor mój pomysł się spodobał. Zgodziła się na zakup toreb bawełnianych. Miałam znaleźć taniego i dobrego producenta i zamówić odpowiednią ilość toreb. Torby bawełniane od taniego producenta, które znalazłam w internecie były w białym kolorze i nie posiadały żadnego nadruku. Szukałam takich toreb bo chciałam żeby dzieciaki dla swojej mamy odcisnęły na torbie swoje rączki. Na pewno wszystkie mamy będą zadowolone z takiego prezentu. Torby, które kupiłam już zostały dostarczone do przedszkola. Torby bawełniane były dobrej jakości i na pewno będą wytrzymałe i przydatne w trakcie zakupów na ryneczku. Dokupiłam jeszcze wodoodporne farby, które będą ładnie prezentowały się na torbie bawełnianej. Dzieci chętnie odciskały swoje dłonie na torbach. Pomagałam im pomalować rączki i starałam się żeby każdy odcisk był dobrze widoczny. Dodatkowo odciski zostały zabezpieczone specjalną farbą, żeby torby bawełniane ładnie wyglądały. Dzień mamy był w przedszkolu bardzo uroczysty. dzieci nauczyły się wielu wierszyków i piosenek. Mamy były zadowolone z prezentu. Torby bawełniane od taniego producenta były strzałem w dziesiątkę. Cieszę się, że udało nam się przygotować tak piękne prezenty.

W przyszłym roku znowu będę musiała szukać nowych pomysłów, żeby kolejny raz zaskoczyć wszystkie mamy. Toreb bawełnianych kupiłam trochę więcej i każda pani pracująca w przedszkolu także dostała ją w prezencie. Jestem bardzo zadowolona ze swojej torby.