Jakiś czas temu otworzyłam swój mały sklep odzieżowy. Po prostu po urlopie macierzyńskim nie chciałam wracać do korporacji, w której pracowałam do tej pory. Chciałam bardzo mieć coś swojego i zacząć pracować na swój rachunek.

Naprawa kasy fiskalnej

serwis kas fiskalnych wrocławCieszyłam się bardzo gdy udało mi się spełnić swoje marzenie. W swoim sklepie sprzedaje teraz bardzo dobrej jakości ubrania, które są w jakimś stopniu unikatowe. Na pewno nie są to rzeczy powtarzalne. Spędzam dużo czasu na tym żeby wybierać bardzo starannie towar. Gdy otwierałam sklep oczywiście musiałam mieć kasę fiskalną. Jest taki wymóg i to też jakoś specjalnie mi nie przeszkadzało. Niestety bardzo szybko miałam z nią problemy. Myślałam, że może ja coś robię nie tak bo w końcu dopiero uczyłam się nią obsługiwać. Ale okazało się, że tak nie było. A moja kasa była po prostu wadliwa. Nie zapłaciłam za nią mało i szkoda byłoby mi gdybym zaraz musiała kupować nową. Mąż powiedział mi żebym najlepiej znalazła kogoś kto zajmuje się naprawą kas fiskalnych na co dzień. Taki serwis kas fiskalnych wrocław okazało się, że znajduje się blisko mojego sklepu. Także od razu tam poszłam. Pan powiedział, że postara się sprawdzić jak najszybciej co się stało. I w sumie już przy mnie zaczął ją sprawdzać. Okazało się, że zepsuła się jedna część, która nie była kosztowna. Wystarczyło ją wymienić żeby kasa działała jak nowa. Za tą usługę nie zapłaciłam dużo. Szczerze przyznam, że na pewno byłam nastawiona na dużo wyższą kwotę.

Byłam zadowolona nie tylko z tego powodu, że kasa świetnie działała ale także dlatego bo nie wydałam na to dużo. Widać było, że w tym serwisie pracowali prawdziwi profesjonaliści, którzy znali się na swojej pracy. Oczywiście jeszcze na miejscy w sklepie sprawdzałam kasę, ale działała już bez zarzutu.