Spoty reklamowe są bardzo popularną i skuteczną formą reklamy. Jednak w ich zalewie, nie tylko w telewizji, ale również w internecie, twórcy muszą się postarać, żeby ich filmy reklamowe przyciągnęły uwagę widzów, żeby się spodobały, a przez co były skuteczne i zachęcały do kupowania czy korzystania z usług.

Spoty reklamowe z dobrą muzyką

filmy reklamoweJak filmowcy starają się to robić? Na pewno przydatna będzie dobra muzyka. Można wykorzystać zarówno znaną melodię, wtedy zatrzymujemy się na reklamie, żeby posłuchać piosenki jaka nam się podoba. Można też wybrać utwór mniej znany, ale bardzo chwytliwy (spokojny lub energetyczny). Wielu wykonawców zostało w ten sposób wypromowanych, bo znana reklama sprawia, ze ludzie szukają z niej muzyki i kupują płyty. A agencja reklamowa nie zapłaciła dużo za prawa autorskie. Poza muzyką można oczywiste postawić na aspekt wizualny. Dobre kadry, efekty specjalne, czy ciekawe krajobrazy na pewno przykują nasz wzrok. Ciekawym sposobem na przyciągnięcie uwagi klienta jest wykorzystanie znanej osoby w reklamie. Może to być sportowiec, aktor, piosenkarka, modelka, czy inna znana postać. Każdy fan obejrzy zatem reklamę dla swojego idola. Wiadomo, że agencja reklamowa musi wtedy swoje zapłacić takiej gwieździe, jednak reklama na pewno zyska uznanie. Wszystkie portale i magazyny skupiające się na życiu gwiazd z pewnością napisze kilka słów o takiej reklamie, więc jej zasięg i popularność będzie się powiększać, a agencja reklamowa nie zapłaci za darmowy rozgłos.

Z pewnością każdej reklamie pomoże także chwytliwe hasło reklamowe. Może być rymowane lub nie, ważne żeby było krótkie i łatwe do zapamiętania. Sprawdzają się hasła zabawne, bo wprawiają nas w dobry nastrój. Połączenie gwiazdy, dobrego hasła, znanej melodii i dobrych kadrów na pewno będzie reklamą idealną.

Więcej znajdziesz na http://www.loffstudio.pl