Kiedy odszedł tata to mama sama została na gospodarstwie. Upierała się, że sama sobie poradzi. Namawiałam ją, by ze mną zamieszkała, ale ona nie chciała. Ostatnio poprosiła mnie, abym znalazła dla niej dom opieki, gdzie będzie miała towarzystwo.

Zapisałam mamę do najlepszego domu opieki

najlepszy dom opiekiMama nie chciała ze mną mieszkać, bo stwierdziła, że pracuję i nie będę miała tyle czasu. Zgodziłam się z nią i chętnie postanowiłam pomóc. Gospodarstwo kupił sąsiad i dał za nie na prawdę dobre pieniądze. Stwierdziłam, że muszę znaleźć dla mojej mamy najlepszy dom opieki. Ma ona problemy ze zdrowiem i musi mieć stałą opiekę. Zdecydowałam odwiedzić każdy ośrodek, który brałam pod uwagę, żeby osobiście sprawdzić jaką opiekę tam oferują. W pracy mój kolega Mariusz dał mi namiary na swojego brata, który prowadzi najlepszy dom opieki i mi zdecydowanie polecił to miejsce. Poczytałam w internecie na temat tego ośrodka i rzeczywiście miał najlepsze oceny. Zdobyli mnóstwo nagród a opieka była całodobowa i na najwyższym poziomie. Pojechałam tak z Mariuszem. Jego brat zapewnił mnie, że będzie miejsce dla mojej mamy i nie musiałam się niczego obawiać. Koszty ustaliliśmy na odpowiednim dla każdej ze stron poziomie i podpisałam umowę. W domu o wszystkim poinformowałam mamę. Na czas poszukiwania domu opieki przebywała u mnie. Bardzo się ucieszyła i pytała o wszystko. Spakowałam ją następnego dnia i zawiozłam do tego ośrodka. Właściciel już na nią czekał, ponieważ chciał osobiście ją przywitać w swoim domu opieki.

Odwiedzam mamę dwa razy w tygodniu. Jest bardzo zadowolona i potwierdziła, że ma stałą opiekę. Dostaje bardzo dobre jedzenie i nawet pielęgniarka chodzi z nią codziennie na spacery do parku. Dobrze widzieć mamę szczęśliwą. To był dobry wybór.