Swoich sił w fotografii próbowałam od zawsze. Na samym początku zdecydowałam się na to, aby robić fotografie martwej natury. Wierzyłam, że dobrze ustawione rzeczy czy występujące w przyrodzie będzie się łatwiej fotografowało – przecież się nie ruszą. Po roku jednak stwierdziłam, że brakuje mi interakcji z tym, co znajduje się po drugiej stronie obiektywu. 

Katalogi z walizkami March były dla mnie wyzwaniem

solidne walizki MarchPostanowiłam się przekwalifikować. Poszukiwałam modeli i modelek do moich zdjęć. Na początku była to moja rodzina i przyjaciele. Z czasem, gdy mój warsztat zaczął się doskonalić poszukiwałam innych chętnych modeli. W pewnym momencie moja kariera zaczęła galopować, dzięki czemu moje fotografie trafiały do gazet, czasopism a nawet do książek. Kiedy otrzymałam propozycję aby wykonać zdjęcia do najnowszego katalogu,w którym znajdować się miały solidne walizki March byłam bardzo szczęśliwa. Przeglądałam archiwalne zdjęcia, chciałam wiedzieć na jakie rzeczy stawia marka. Na spotkanie ze specjalistami marki March poszłam doskonale przygotowana. Rozumiałam ich filozofię oraz doszliśmy do porozumienia w kwestii samej sesji. Okazało się, że nasze wizje są bardzo podobne. Skoro walizka to i podróż. Jako, że walizki March są delikatne, subtelne idealnie pasują do kobiety. Wobec tego chcieliśmy pokazać podróż przez życie kobiety. Od takiej maleńkiej, która jest zabierana przez rodziców na wakacje poprzez nastolatkę oraz kobietę dorosłą, w pełni świadomą swojej kobiecości. Fajne kolory, nowoczesny desing.

Pozostało nam tylko znaleźć odpowiedni plener. Zdjęcia w studio odpadały, ponieważ były zbyt oczywiste. Najlepiej fotografowało mi się małe dziewczynki, ponieważ robiły zabawne miny i były całkowicie spontaniczne. Oby więcej takich zleceń.