Niedawno wychodziłam za mąż. Jako pierwsza ze swojego grona najbliższych przyjaciółek, dlatego dla nas wszystkich to było naprawdę ogromne przeżycie. W końcu żadna z nas nie miała jeszcze wesela. Dlatego przygotowania były równie radosne, co gorączkowe i chaotyczne. Jednak one już za mną. Tak samo jak i wesele. I teraz z poziomu mojego dość świeżego doświadczenia mogę się wypowiedzieć na temat rozrywki na weselu.

Najlepsza zabawa tylko z fotobudką!

warszawska fotobudka na weseleBardzo długo się zastanawialiśmy się jakie rozrywki zapewnić gościom na weselu. W końcu wesele to, jak sama nazwa wskazuje, czas radości, wesela i szczęścia. Nie tylko dla Państwa Młodych. Choć, oczywiście, to właśnie oni powinni być największymi gwiazdami i lśnić najbardziej ze wszystkich. Jednak odpowiednia rozrywka również dla gości, nie tylko dla Młodych, to absolutna podstawa. Wiele jest pomysłów, wystarczy tylko zajrzeć do Internetu – praktycznie rzecz biorąc – ile osób, tyle pomysłów. Jednak jednym z najciekawszych i jednocześnie takim, na który się finalnie wraz z moim obecnym mężem zdecydowaliśmy była warszawska fotobudka na wesele. Nie mogę wam powiedzieć, że wszyscy byli przekonani, że będzie to strzał w dziesiątkę. Znalazło się nawet kilka osób, które próbowały nas od tego pomysłu odwieść. Jednak postawiliśmy na swoim. I nawet najwięksi malkontenci po czasie przyznali, że to była wspaniała rozrywka i nie żałują, że mogli brać w niej udział. Dlatego właśnie teraz z czystym sumieniem mogę polecić fotobudkę każdemu, kto szuka niebanalnej rozrywki na swoje własne niedziele lub też chce zrobić niespodziankę Państwu Młodemu.

Jeżeli chodzi o tak ważne przecież kwestie finansowe – bardzo myli się ten, który uważa, że fotobudka jest zbyt drogą zabawą. Można powiedzieć, że jest wręcz odwrotnie. W dodatku przy budżecie przeciętnego wesela taki wydatek wydaje się nawet dość niezauważalny.