Zbliżają się ciepłe dni więc u nas w sypialni też będzie gorąco. Oprócz nas swoje łóżeczko ma tu również nasz synek. Do tej pory spał pod kołderką jednak teraz jest już pod nią za ciepło. Muszę rozejrzeć się nad okryciem idealnym na lato – czyli miękkim i lekkim.

Najlepszy wybór to miękki, bawełniany kocyk

miękkie kocyki bawełniane dla niemowlątZ uwagi na to, że nie mam za bardzo czasu aby jeździć po sklepach postanowiłam poszukać w sieci. Jest wiele stron, które oferują gotowe produkty lecz mi zależy na czymś oryginalnym. Znalazłam w Internecie stronę, która oferuje miękkie kocyki bawełniane dla niemowląt. Gdy wczytałam się w informacje zawarte w witrynie okazało się, że są one ręcznie szyte z najlepszych gatunkowo materiałów. Pani, która się tym zajmuje ma naprawdę wielki talent. Widać, że lubi to co robi. Kocyk możemy zaprojektować sobie samemu lub wybrać gotowy produkt. Na stronie jest mnóstwo zdjęć poprzednich realizacji, które możemy wykorzystać jako inspiracja. Kocyki są szyte w różnych wersjach – na lato bez wypełnienia, wiosnę/jesień z lekkim wypełnieniem oraz na zimę z grubszym wypełnieniem. Możemy również wybrać rozmiar oraz czy kupujemy sam kocyk czy w zestawie z poduszką. Poduszki również są oferowane w kilku wariantach i grubościach. Do wyboru jest tyle różnych tkanin, że aż trudno się zdecydować. Po godzinie wpatrywania się we wzory zdecydowałam się na kocyk dwustronny – z jednej strony urocze misie panda a z drugiej drobne kropeczki. Z uwagi na to, że poszukiwałam kocyka na lato wybrałam model bez wypełnienia oraz w powiększonym rozmiarze.

Do kompletu dobrałam poduszkę, która będzie uszyta z tych samych materiałów. Czas oczekiwania to około siedem dni, więc muszę chwilę poczekać zanim obejrzę produkt na żywo. Mam nadzieję, że w rzeczywistości będzie wyglądał tak samo ślicznie jak na zdjęciach.