Ślub. Dzień w którym wszystko ma być takie jak zaplanowano, w którym nie ma miejsca na błędy i potknięcia, a każdy detal jest dobrze przemyślany i dopracowany. Każdy wie co, gdzie i kiedy ma robić. Wszystko powinno być na swoim miejscu aby ten dzień spełnił wszystkie oczekiwania pary młodej. Ale niestety nie zawsze wszystko idzie w życiu tak jak by się tego chciało i czekają na nas najróżniejsze niespodzianki.

Los lubi wystawiać nas na próby – wesele w namiocie

wynajem namiotów weselnychUroczystość zaplanowana ze szczegółami zbliżała się nieubłaganie wielkimi krokami. Goście potwierdzili swoje przybycie, wszystko zostało opłacone, każda rezerwacja potwierdzona. Gdyby nie panujące napięcie którego nie dało się pozbyć za żadną cenę, można by powiedzieć, że wszystko jest pod idealną kontrolą i nic zaskakującego już nie może się wydarzyć. Jednak los potrafi płatać figle i niestety jeden z nich zostawił sobie specjalnie na tą okazję. Cztery dni przed ślubem do państwa młodych zadzwonił telefon, w którym usłyszeli, że komuś kto do nich dzwoni jest bardzo przykro z tego powodu, ale musi im przekazać złą nowinę. Sala weselna, którą wynajęli spłonęła ostatniego wieczora w niewyjaśnionych jak dotąd okolicznościach i co oczywiste młodzi muszą sobie znaleźć inne miejsce na swoje wesele. Nie można chyba usłyszeć nic gorszego, ślub stanął pod znakiem zapytania a emocje sięgały zenitu. Ktoś z rodziny powiedział, że słyszał o nietypowym rozwiązaniu, ale może jedynym w tych okolicznościach, które pozwoli zapobiec odwołaniu wesela. Zaproponował wynajem namiotów weselnych. Para młoda nie marzyła o zabawie na świeżym powietrzu ale w tych momencie tylko to mogło uratować tą tragiczna sytuację więc zgodzili się. Pomysł okazał się idealny. Zabawa w namiocie udała się świetnie i wszyscy byli zadowoleni. W rodzinie szykują się kolejne uroczystości weselne i na pewno kilka z nich również odbędzie się pod gołym niebem, a raczej pod sklepieniem dachu namiotu.

Każdy z nas lubi kiedy wszystko idzie tak jak sobie zaplanował, łatwo i bez komplikacji. Niestety czasami trzeba zmierzyć się z przeciwnościami i iść z życiem na kompromis aby uratować to nad czy ciężko się pracowało.