Wybierając się po raz pierwszy na największy festiwal w Polsce ze swoimi produktami trochę się stresowałem. Nie wiedziałem do końca, czy jestem dobrze przygotowany ani czy przyciągnę wystarczająco dużo osób do swojego stanowiska, aby wyjazd mi się opłacił.

Zakup namiotu handlowego ze stelażem

namioty handlowe ze stelażemOd dwudziestu lat sprzedaję biżuterię na różnego typu targach. Dotychczas ograniczałem się tylko do miejscowych ryneczków albo przykościelnych odpustów. Nie było z tego wystarczającego przychodu, zamiast nazwać to dobrze prosperującą firmą określiłbym swoje funkcjonowanie jako umiejętne wiązanie końca z końcem. Starczało mi na życie i utrzymanie rodziny, więc byłem względnie zadowolony. Dopiero mój syn zaczął mnie namawiać na to, żebym spróbował sprzedawać produkty w innych miejscach. Był już wcześniej na festiwalu i zdążył zaobserwować jak duży dochód mogą zapewnić produkty sprzedawane w takich miejscach. Zdecydowałem się zaryzykować i pojechać tam razem z nim. Syn zadeklarował się pomóc mi przy sprzedaży oraz znaleźć kolegę, który będzie chciał trochę zarobić pomagając przy sprzedaży i rozstawianiu sprzętu. Oczywiście, największym problemem okazał się sprzęt. Na wszystkich targach i ryneczkach wystarczał średniej wielkości stół obłożony materiałem i pudełkami z biżuterią. Wiedziałem, że na takie przedsięwzięcie potrzebne mi jest coś znacznie większego. Z tego powodu zainteresowały mnie namioty handlowe ze stelażem. Znalazłem najkorzystniejszą ofertę i zamówiłem jeden z nich. Był to bardzo wysokiej jakości namiot, a producent zapewniał o jego wytrzymałości. Był rzeczywiście bardzo wytrzymały – odporny na deszcz, wiatr, kopnięcia przechodzących ludzi. To, co jednak najbardziej mi się spodobało to szybkość jego rozkładania i składania. Obawiałem się, że będzie skomplikowane i zajmie nam wiele czasu, ale uporaliśmy się z tym szybciej niż przewidywaliśmy.
Nowy namiot znacznie usprawnił moje nowe doświadczenie. Bardzo przyjemnie się w nim pracowało między innymi ze względu na to, że dostarczał przyjemny cień podczas upalnego dnia. Od tego czasu namiot jeździ ze mną na różne wyjazdy i służy przy sprzedaży kolejnej biżuterii.