Zalety bikini z wyższym stanem

Moda plażowa coraz bardziej się rozwija. W każdych sieciówkach wchodzi sezon na modę na stroje kąpielowe różnego typu. Jest to spowodowane częstym wyjazdem Polaków za granicę i modą na chodzenie w strojach nie tylko na plaży.

Dla kogo jest bikini z wyższym stanem?

bikini z wysokim stanemNie każda kobieta czuje się dobrze w swoim ciele. Niekiedy ciężko się rozebrać na plaży, kiedy wkoło patrzy tyle osób. Nawet kobiety, które nie mają zbędnych kilogramów starają się ukryć nawet małe fałdki. Ratunkiem jest tutaj bikini z wysokim stanem, które tuszuje każdą niedoskonałość ciała sprawiając, że czujemy się swobodnie. Mimo, że dostępne są stroje kąpielowe zasłaniające dużo ciała, jednak nie jest to komfortowe, jeśli chcemy się opalić. Stroje z wysokim stanem maskują nam tylko fałdki na dole, na górze mamy stanik na ramiączkach, które również możemy odpiąć. Jest to bardzo wygodna opcja. Wysoki stan jest też wygodny przy pływaniu, dlatego, że mamy pewność, że wszystko będziemy mieć zakryte i nic nie trzyma się na kilku sznureczkach jak przy innych strojach kąpielowych bywa. Nie hamuje to naszych ruchów nawet podczas aktywnych wakacji. Jest to opcja nie tylko dla grubszych dziewczyn, ponieważ taki rodzaj bikini staje się modny dla każdego. Pokazy mody w tym roku pokazywały na jak wiele sposobów możemy takie bikini zakładać i jak wiele wzorów i kolorów możemy znaleźć w sklepach. W tym momencie są dostępne wszystkie wzory i kolory, jak w standardowych strojach bikini.

Nie jest ważne to, jak wyglądamy na wakacjach ale ważne jest to, jak się czujemy. Jeśli chcemy co nieco zasłonić, nie musimy robić tego kosztem innej części ciała, którą chcielibyśmy na przykład opalić czy pokazać bo ją lubimy. Moda plażowa jest teraz bardzo obszerna i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.