Postanowiłam zakupić żaluzje do biura. Od dawna ludzie się skarżą, że im za mocno słońce świeci w monitory i nie mogą dobrze pracować. Takie, skierowane w nieodpowiednią stronę, światło może być bardzo szkodliwe dla wzroku. Poza tym nawet jeśli ustawienie wszystkich mebli i sprzętów jest odpowiednie, trzeba jednak dbać o to, żeby po prostu światło nie odbijało się zbyt mocno od monitora.

Żaluzje – jakie sprawdzą się w biurze?

ŻaluzjeDzięki temu można mieć pewność, że zminimalizowane jest ryzyko wystąpienia jakichś zawodowych chorób oczu. Zastanawiałam się jeszcze czy może nie lepsze by były rolety materiałowe, ale wydawało mi się, że w biurze jednak lepiej będą pasować inne elementy. Do domu wzięłabym sobie rolety dzień noc, ale klimat naszej bydgoskiej placówki nie pozwalał na takie wyposażenie. Lepsze będą żaluzje – pomyślałam i zaczęłam poszukiwać odpowiedniego, dopasowanego do potrzeb i trwałego elementu. Dzięki temu nie tylko będzie mniej ostre światło docierało do wnętrza, ale także będzie chłodniej. Mieliśmy co prawda klimatyzację, ale jednak mimo wszystko słońce grzało tych, co byli na jego działanie najbardziej wystawieni. Obecnie mamy już zamontowane żaluzje z Bydgoszczy. Bardzo podoba mi się ich kształt i solidne wykonanie.

Pewnie, gdybym miała roletki to też byłabym zadowolona, jeśli byłyby odpowiednio wykonane, na każde okno osobno. Na razie jednak postawiłam na to rozwiązanie i wszystko jest ok. Pracownicy już się nie skarżą na problemy z patrzeniem w monitor. Cieszę się, że się udało temu problemowi zaradzić.

Więcej w temacie żaluzji można znaleźć na stronie http://www.roletybydgoszcz.net