Zaprojektowanie nowoczesnego kominka do salonu

Początkowo grafiką się bawiłem i wtedy też zacząłem tworzyć różne projekty. Miało to miejsce dziesięć lat temu. Teraz posiadam doskonale prosperującą firmę i jestem w stanie wykonać każdy projekt. Posiadam doświadczenie, które czyni mnie najlepszym specjalistą na rynku.

Doskonale wykonany projekt kominka salonowego 

kominki nowoczesne do salonuRóżni klienci korzystali z moich usług a ja byłem wszechstronnie uzdolniony, dlatego też żaden projekt nie stanowił dla mnie problemu i na dodatek lubiłem wyzwania. Ostatnio wpadło do mnie dość nietypowe zamówienie. Klient miał w planie wprowadzić do produkcji kominki nowoczesne do salonu, ale nie miał pojęcia jak je zaprojektować. Zatrudniał jakiegoś doświadczonego projektanta, jednak ten nie poradził sobie z zadaniem i dlatego klient zgłosił się do mnie. Na kominkach się znałem i w swojej karierze zawodowej zaprojektowałem ich dużo, dlatego wiedziałem, że z tym zleceniem również dam sobie radę. Wypytałem klienta jakiego rodzaju kominki obecnie posiadał w ofercie i czego oczekiwał. Nowoczesny kominek do salonu musiał prezentować się nienagannie i to było moje główne założenie. Musiał być nieduży, ale dawać dużo ciepła. Postawiłem na czarny kolor, bo takie kominki ludzie najchętniej wybierali. Klienta poprosiłem, żeby przyniósł mi jeszcze katalog ze swoimi kominkami salonowymi, bo chciałem dokładnie zapoznać się z jego ofertą. Nie chciałem nic powielać i kominek musiał wyglądać nowocześnie i inaczej niż te, które obecnie sprzedawał ten klient.

Zaprojektowany przeze mnie kominek był idealny dla salonu i to zrobiło na kliencie tak duże wrażenie, że od razu zlecił mi kilka innych projektów do wykonania. Nieźle na tym interesie zarobiłem, bo moje usługi do tanich nie należały, ale za to były w pełni profesjonalne.