Wędkarstwo jest naszym sportem rodzinnym. Chyba każdy członek naszej rodziny zajmuje się łowieniem ryb w wolnej chwili. Moi rodzice, brat, dziadkowie i ja należymy do lokalnego koła wędkarskiego i aktywnie w nim działamy.

Folia monomeryczna ze stosowną grafiką

folia monomerycznaZdarzało mi się brać udział w zawodach wędkarskich organizowanych przez różne koła i często udawało mi się zająć wysokie miejsce. Ostatnio nasze koło miało zrobić wielkie zawody z okazji otwarcia nowego pomostu przeznaczonego do łowienia, który powstał dzięki wspólnej pracy społecznej lokalnych pasjonatów wędkarstwa. Mój dziadek prowadził firmę, której siedziba była położona w Poznaniu. Interes szedł dobrze i dziadek był zamożnym człowiekiem, a że działalność naszego koła była bardzo bliska jego sercu, stwierdził, że jego firma będzie sponsorem nadchodzącego wydarzenia. Zainwestował w specjalne banery reklamujące nasze zawody i zachęcające do wstąpienia do koła, informujące o konieczności wyrabiania karty wędkarskiej i zezwoleń na poszczególne zbiorniki. Stwierdził, że reklama wędkarstwa i przy okazji naszych zawodów jest ważna, bo wiele osób nadal nie wie, że można się zapisać do koła, postanowił więc, że samochody jego firmy będzie zdobiła folia one way vision i folia monomeryczna ze stosowną grafiką. Ku uciesze dziadka, w naszych zawodach wzięło udział wiele osób, a koło zyskało nowych członków w krótkim czasie.

Niestety, dziadek w ferworze pracy nie pomyślał, że baner roll up stojący na pomoście może się przewrócić pod wpływem wiatru i wpaść do wody. Na szczęście w wyłowieniu pomogły podbieraki.