Zegarek dla mężczyzny

Jestem facetem, który lubi dobrze wyglądać. W swój wygląd inwestuję nie tylko czas, ale i pieniądze. Lubię po prostu czuć się dobrze we własnym ciele, i we własnych ubraniach. Mam jednak słabość gadżetów, a w szczególności do zegarków. Ostatnio dopiąłem w pracy bardzo ważny projekt, który kosztował mnie sporo energii. Postanowiłem sobie to wynagrodzić nowym zegarkiem. Takim, którego jeszcze nie miałem.

Męski zegarek z drewna

modny drewniany zegarek męskiOstatnie miesiące w pracy nie były dla mnie łatwe. Miałem na głowie ważny dla firmy projekt, który spoczywał wyłącznie na moich barkach. Miałem do pomocy jedynie stażystów. Dlatego też cała odpowiedzialność ciążyła na mnie. Włożyłem w ten projekt naprawdę masę energii i serca. Na szczęście udało się go dowieźć bez większych problemów, tak by klient był zadowolony. Szef bardzo mnie chwalił. Co więcej, dał mi sporą premię uznaniową! Bardzo mnie to ucieszyło. Wiedziałem, ile mnie to kosztowało, dlatego zapragnąłem przeznaczyć tę ekstra kasę na coś, co sprawi mi przyjemność. Taką rzeczą miał być modny drewniany zegarek męski, który wpadł mi w oko podczas ostatniej wizyty w centrum handlowym. Nie chcąc dłużej czekać, pojechałem do tego centrum i od razu udałem się do butiku, w którym za pierwszym razem dostrzegłem taki model zegarka. Byłem bardzo podekscytowany, ponieważ nie mogłem doczekać się momentu, w którym go zakupię. Ciekaw byłem również reakcji moich kolegów z pracy.

Jestem bardzo zadowolony, że premię przeznaczyłem na kupno nowego zegarka. Dawno bowiem nie sprawiłem sobie prezentu! Ten drewniany zegarek robi furorę wśród moich znajomych z pracy. Nie ma dnia, by ktoś mnie nie zapytał o to, gdzie taki można zakupić. W takich sytuacjach zawsze z uśmiechem na ustach kieruję ich do sklepu, w którym dokonałem zakupu.